Новини

A3ТЕХ Україна представила на «Зернових технологіях» новинку — сівалку Prime з системою внесення рідких добрив

24 Лютого 2017 316

Олег Диващук, начальник відділу маркетингу «A3ТЕХ» Україна
Олег Диващук, начальник відділу маркетингу «A3ТЕХ» Україна
traktorist.ua

Компанія «A3ТЕХ Україна» представила сівалку точного висіву Prime під час виставки «Зернові технології».

«Привезли новинку — ciвалку Prime з обладнанням для внесення рiдких добрив та інокулянту. Ми вiдчули iнтерес з боку виробникiв добрив, навіть закордонних», — розповів начальник відділу маркетингу «A3ТЕХ» Україна Олег Диващук в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua.

Сівалка Prime являє собою унікальне рішення. Поєднання компонентів агрегату створює оптимальні умови для кожної насінини. Сівалка дозволяє вносити рiдкi добрива під рядок посіву на глибину 8-10 см, а також зі зміщенням у бік від рядку посіву на 5 см з метою уникнення інтоксикації насіння.

Унікальність висівного апарату даної моделі в тому, що висівний диск обертається разом з вакуумною камерою, що забезпечує відсутність втрати вакууму та зношування диску. За рахунок кріплення на магнітах, забезпечується однаковий вакуум у всіх висіваючих апаратах сiвалки. Результатом роботи даного висівного апарату є рівномірність та точність сходів.

Система для внесення  рідких добрив пропонується в декiлькох варіантах виконання. В посівне ложе разом з насіниною вноситься стартове або мікродобриво та добавляється рідкий інокулянт (у випадку здійснення висіву бобових).

«За результатами виставки маємо замовлення. В 2017 році очікуємо, як мінімум, показники докризових років, в планах організація виробництва данної моделi в Україні», — ділиться Олег Диващук.Радимо почитати