Новини

«Цеппелін Україна» провела тренінги для підвищення кваліфікації менеджерів

23 Лютого 2017 45

Співробітники «Цеппелін Україна» підвищили кваліфікацію на базі заводів Fendt та Massey Ferguson
Співробітники «Цеппелін Україна» підвищили кваліфікацію на базі заводів Fendt та Massey Ferguson
zeppelin-agro.com.ua

У січні менеджери компанії «Цеппелін Україна» підвищили кваліфікацію на базі заводів Fendt та Massey Ferguson, повідомляє Kurkul.com

Захід був спрямований на те, щоб підвищити професійний рівень співробітників і набути нових знань відповідно до вимог сучасної спецтехніки та технологій.

Під час першого тренінгу, учасники відвідали завод Fendt та ознайомилися з серією Fendt 1000. Також, учасники займалися вивченням моделей Fendt 700 і 900 й отримали відповіді на всі питання менеджерів.

Окрім цього, для регіональних представників компанії «Цеппелін Україна» був проведений дводенний тренінг на заводі Massey Ferguson. Метою заходу було підвищення кваліфікації співробітників, отримання нових знань і знайомство з заводами «Бове-1» і «Бове-2».

Під час навчання, фахівці відділу продажів сільськогосподарської техніки компанії «Цеппелін Україна» — Куруч Володимир, Денисенко Віталій, Величко Анатолій і Петренко Антон, дізналися історію заводу Massey Ferguson та ознайомилися з перспективами розвитку бренду. Крім цього, співробітники «Цеппелін Україна» вивчали особливості ефективної експлуатації техніки Massey Ferguson.

Навчання для представників компанії проводили фахівці «АГКО» — Микола Гармаш і фахівці заводу.Радимо почитати