Новини

Mzuri відкриває завод у Польщі

23 Лютого 2017 62

Mzuri цікавить зростаючий східноєвропейський ринок
Mzuri цікавить зростаючий східноєвропейський ринок
profi.com

Компанія Mzuri оголосила про відкриття виробничих потужностей у Польщі для задоволення зростаючого попиту на обладнання для технології strip-till на зовнішніх та внутрішніх ринках, повідомляє profi.com.

Новий завод буде побудований у місті Бидгощ, це буде спільне підприємство з польською компанією AN-AGRO, а виробництво буде націлене на клієнтів зі Східної та Центральної Європи.

Компанія продовжить виробництво, продаж та обслуговування машин для британського, західноєвропейського та скандинавського регіону на заводі в Першорі, Великобританія.

«Бізнес продовжує зростати, а попит цього року виріс більше, ніж вдвічі як у Великобританії, так і закордоном. Дуже збільшився інтерес у Польщі, Україні та Росії, тож рішення про відкриття заводу ближче до ринку допоможе нам краще обслуговувати цей регіон. Додаткові потужності у Польщі дозволять нам звільнити частину виробництва у Великобританії і швидше реагувати на швидкозростаючий британський ринок», — говорить керуючий директор Mzuri Мартін Лол. Радимо почитати