Новини

«Астра» вперше представила сівалки компанії Mascar в Україні

17 Лютого 2017 166

Mascar Maxi 5
Mascar Maxi 5
Traktorist.ua

Компанія «Астра» презентувала просапні сівалки Mascar серій Futura для традиційного та Maxi для нульового землеробства на виставці «Зернові технології 2017» в Києві.

Базова для України комплектація розрахована на висів соняшника, буряка та інших просапних культур.

«Mascar Maxi 5 призначена для сівби та внесення добрив (додаткове оснащення) і стандартно пропонується як 8-рядна модель, хоча під замовлення доступні виконання від 4 до 18 рядків», — розповів продукт-менеджер Mascar Олександр Дахно в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua.

Серія Maxi постачається з набором дискових здвоєних сошників для ширини рядка 70 та 45 см. Сівалки адаптовані для роботи з високою швидкістю на важких грунтах завдяки розміщенню висівних модулів на жорсткій рамі. Копіювання рельєфу поля забезпечують незалежні направляючі колеса з обох боків та індивідуальні для кожного рядка довантажувальні пружини.

Mascar Maxi 5

Застосування ланцюгового приводу спрощує поточне обслуговування та підвищує надійність в складних умовах.

В Україні діє офіційна гарантія 2 роки на всі моделі Mascar. Maxi 5 в навісному 8-рядному виконанні пропонується за ціною 29 тис. євро та доступна на умовах кредиту від ОТР банку.

Навісна 8-рядна Futura обійдеться покупцю в 22 тис. євро. Також, при купівлі сівалки Futura разом з культиватором FraKomb, «Астра» дарує клієнтам комплект навігації Trimble EZ-Guide 250.

За словами Олександра Дахно, обидві моделі — сівалки середнього цінового діапазону, призначені для невеликих господарств.

Олексій Сирота, Андрій Губін, Traktorist.uaРадимо почитати