Новини

Pöttinger представив нове покоління прес-підбирачів Jumbo

3 Грудня 2019 137

Pöttinger представив нове покоління прес-підбирачів Jumbo
Pöttinger представив нове покоління прес-підбирачів Jumbo
Pöttinger

Компанія Pöttinger презентувала нове покоління прес-підбирачів Jumbo. Ця сільгосптехніка оптимізована маятниковою підвіскою, 7 рядами граблів і напрямними сталевими доріжками з обох боків, які регулюються.

Про це повідомляє прес-служба Pöttinger.

Новий прес-підбирач Jumbo оснащений граблями Durastar товщиною 6 мм.

Опціональний підбирач Superlarge з шириною підбирання 2,36 м має копіювальні колеса з гідравлічним відкиданням. Зручне керування через термінал дозволяє зменшити транспортну ширину до 2,55 м.

Ротор Powermatic Plus забезпечує високу пропускну здатність при нарізці та ущільненні. Завдяки механізму для короткої нарізки з відстанню між ножами 34 мм граблини активно передають корм та заощаджують пальне.

Щоб зменшити тиск на привід при найбільшому навантаженні, ротор і підшипниковий вузол розміщуються безпосередньо на рамі преса.

«Щоб зменшити витрати пального під час завантажування, транспортер опустили на 150 мм. На початку завантаження біля передньої стінки утворюється компактна та стабільна кормова подушка, яку транспортер постійно рухає назад. Таким чином, корм добре вивантажується з причепа», — зазначається в повідомленні.

Система Autocut забезпечує автоматичне заточування ножів прямо на прес-підбирачі. При необхідності можна просто налаштувати цикл заточування через термінал керування. Таким чином витрата потужності знижується до 15%, у кам’янистих районах до 20%, а разом з нею і витрати пального. А час на обслуговування — на близько 45 хвилин/день. Брудозахисний щиток автоматично очищує простір між ножами.

Висувна балка ножів Easy Move робить процес заміни ножів максимально простим: легким натисканням ріжучий механізм відкидається і балку ножів можна зручно обслуговувати зі сторони. 

Гідропневматичні шасі (тандемна та тридемна вісь з вантажопідйомністю до 20 або 27 т) з більшою відстанню до опорної осі у 1085 мм на суцільній осі забезпечують стабільну поведінку машини за будь-яких умов. Оптимально точне налаштування амортизаторів значно підвищує комфорт водія на схилах.

Нагадаємо, Pöttinger оснастив інноваційною планкою Flowtast валкоутворювачі TOP 842 C.



Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати