Новини

Claas розширив модельний ряд навантажувачів Scorpion

2 Грудня 2019 232

Claas розширив модельний ряд навантажувачів Scorpion
Claas розширив модельний ряд навантажувачів Scorpion
Claas

Компанія Claas розширила асортимент телескопічних навантажувачів Scorpion новою 9-метровою моделлю, пише прес-служба Claas.

Новий Scorpion 960 здатний підіймати до 6500 кг. Максимальна висота підйому — 8,79 м. Максимальна номінальна вантажопідйомність на 1000 кг (на 20%) більша порівняно з попереднім поколінням Scorpion 9055.

Навантажувач Scorpion 960 оснащений 4,1-л двигуном Deutz 4, що розвиває 156 к.с. Привід здійснюється через тришвидкісну 40 км/год передачу VariPower Plus. Також Scorpion 960 опціонально доступний з Dynamic Power.

Навантажувач Scorpion 960 оснащений системою Claas Dynamic Cooling, яка автоматично управляє швидкістю обертання вентилятора і гарантує охолодження двигуна за потребою.

Scorpion 960 має гідросистему з датчиком навантаження 200 л/хв, розраховану на 270 бар.

Система управління Claas Smart Loading забезпечує оператору повний контроль і точність, необхідну для широкого спектра операцій. Для оптимального комфорту підлокітник, включаючи джойстик, встановлений на сидінні, а всі основні датчики знаходяться в центрі кабіни, щоб їх можна було легко побачити.

Нагадаємо, компанія Claas випустила трактори Xerion Trac TS з чотирма гусеничними доріжкамиРадимо почитати