Новини

Чистий прибуток Deere & Company у 2019 р. склав $3,25 млрд

2 Грудня 2019 233

Чистий прибуток Deere & Company у 2019 р. склав $3,25 млрд
Чистий прибуток Deere & Company у 2019 р. склав $3,25 млрд
Traktorist.ua

Компанія Deere & Company відзвітувала про чистий прибуток в $722 млн у IV кварталі, що закінчився 3 листопада 2019. У 2019 фінансовому році чистий прибуток компанії склав $3,25 млрд в порівнянні з $2,39 млрд у 2018 р.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Чисті продажі і виручка збільшилися на 5% у IV кварталі та склали $9,9 млрд. За повний 2019 р. Виручка досягла $39,26 млрд.

«Тривала торгова напруженість в поєднанні з роком важких умов вирощування і збору врожаю змусили багатьох фермерів проявляти обережність відносно великих інвестицій в нове обладнання. Крім того, результати фінансових послуг виявилися під тиском через збитки по операційній оренді. У той же час, загальні економічні умови залишалися сприятливими. Це підтримало попит на невелике обладнання та призвело до гарних результатів для будівельного і лісового бізнесу Deere, для якого був рекордний рік для продажів і операційного прибутку», — пояснив виконавчий директор Deere & Company Джон С. Мей.

Очікується, що у 2020 фінансовому році чистий прибуток Deere & Company буде в діапазоні від $2,7 млрд до $3,1 млрд.

«Не дивлячись на існуючі проблеми, довгострокові перспективи нашого бізнесу залишаються сприятливими і вказують на багатообіцяюче майбутнє для Deere. Ми дуже задоволені впровадженням прецизійних технологій і вважаємо, що можемо зайняти лідируючі позиції в області надання нашим клієнтам більш розумних, ефективних та стійких рішень. У той же час ми прагнемо до успішного виконання нашого стратегічного плану і ініціювали ряд заходів для створення організаційної структури, яка може працювати з більшою швидкістю і гнучкістю», — додав Джон С. Мей.

Нагадаємо, John Deere представив на Agritechnica 2019 новий комбайн X9.Радимо почитати