Новини

Фермери створили систему для покращення безпеки вакуумних цистерн

15 Лютого 2017 66

Ноель та Гер Хікі з новою системою для покращення безпеки вакуумних цистерн
Ноель та Гер Хікі з новою системою для покращення безпеки вакуумних цистерн
fwi.co.uk

Брати Ноель та Гер Хікі з графства Вотерфорд в Ірландії створили вдосконалену систему для цистерн вакуумного типу для перевезення суспензій, в якій привід ВВП замінений гідравлічним двигуном, повідомляє fwi.co.uk

Установка має опорну плиту товщиною 10 мм, яка скріплюється болтами між існуючим вакуумним насосом та шасі цистерни перед тим, як вставляється гідравлічний двигун, що забезпечує необхідне обертальне зусилля для заміни оригінального механічного приводу відбору потужності.

Системою для покращення безпеки вакуумних цистерн

Система легко встановлюється та потребує невеликої продуктивності – всього 40 л/хв., тож вона підходить майже до будь-якого трактора, незалежно від віку та специфікації.

Розумний гідравлічний привід та робота клапану дозволяють використовувати функцію плавного пуску для захисту вакуумного насосу та коробки передач, а також для уникнення пошкоджень компонентів при виконанні заднього ходу.

Спеціалізовані опції включають в себе електронний моніторинг швидкості вакуумного насосу та електро-гідравлічне керування.Радимо почитати