Новини

SCHULTE і ОТП Лізинг запустять програму фінансування для аграріїв

15 Лютого 2017 81

Яніна Пономарьова, комерційний директор «ОТП Лізинг»
Яніна Пономарьова, комерційний директор «ОТП Лізинг»
traktorist.ua

Компанії SCHULTE INDUSTRIES і «ОТП Лізинг Україна» підписали угоду про співпрацю, метою якого є створення роздрібної програми фінансування з гнучкими умовами і низькими процентними ставками, для підтримки українського сільськогосподарського і муніципального сектору, і служби аеропорту, повідомляє перс-служба компанії «ОТП Лізинг».

На ринку України авторизованими дилерами Schulte є компанії «Ерідон-Тех», «Український дистриб'юторський центр» і «Ландтехнік».

Згідно з повідомленням, «ОТП Лізинг» включає SCHULTE в список зарекомендувавших себе партнерів, висока якість продукції та сервісного обслуговування якого будуть підтримувати дилери SCHULTE.

Відзначається, що фінансове співробітництво брендовано програмою SCHULTE Finance і забезпечить першокласні умови фінансування послуги Українським клієнтам.

«Підписуючи партнерську програму з компанією SCHULTE, ми розширюємо лінійку програмних продуктів для причіпної техніки. Це дасть можливість нашим клієнтам купувати всю техніку, самохідну і причіпну, на вигідних умовах фінансування», — повідомила комерційний директор «ОТП Лізинг» Яніна Пономарьова. Радимо почитати