Новини

Аукціон найкращих аграрних світлин відбудеться на «Зернових технологіях 2017»

14 Лютого 2017 70

Запрошуємо справжніх трактористів на «Зернові технології»!
Запрошуємо справжніх трактористів на «Зернові технології»!
Traktorist.ua

Виставка «Зернові технології» стартує 15 лютого. Traktorist.ua запрошує аграріїв приєднатися до цієї події та неодмінно завітати у гості — ми чекатимемо на вас у павільйоні № 1, стенд D342.

Під час виставки продемонструємо вражаючі фото, які були зроблені на ланах і фермах в різних куточках України. Впродовж двох днів, 15 і 16 лютого ви зможете проголосувати і обрати найкращі фотографії, а якщо пощастить — то ще й придбаєте ці чудові світлини на аукціоні, який відбудеться 17 лютого.

Для стильних аграріїв підготував обновки LatifundiMAG — скоро сезон справжніх «трактористських» футболок! А для тих, хто ще не встиг придбати першу аграрну бізнес-гру «LATIFUNDIA» — зробити такий подарунок собі або друзям також можна буде на виставці.

Кульмінацією нашої насиченої програми на виставці «Зернові технології» стане церемонія нагородження «Село Року». Приєднуйтесь, проголосуйте за найкраще село України на сайті SilskiyRevizor.com. А 17 лютого дізнайтесь, яке село отримає 100 000 тис. грн на розвиток своєї інфраструктури. 

Нагадаємо, виставка «Зернові технології» відбудеться у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з 15 по 17 лютого.

Будемо раді вас бачити! До зустрічі!

Людмила Лутицька, Traktorist.uaРадимо почитати