Новини

AGCO виводить на ринок нову серію сівалок White Planters

14 Лютого 2017 87

White Planters 9800VE оснащена насіннєвими трубками SpeedTube® з Precision Planting®
White Planters 9800VE оснащена насіннєвими трубками SpeedTube® з Precision Planting®
agcocorp.com

Корпорація AGCO виводить на ринок серію сівалок White Planters 9800VE, оснащену насіннєвими трубками SpeedTube® з Precision Planting®, повідомляє офіційний сайт компанії.

«Для того, щоб досягти найкращих врожаїв кукурудзи виробники зосереджують увагу на тому, щоб засадити якомога більші площі під час короткого 5-10-денного «оптимального вікна для посіву. З трубками SpeedTube на сівалках White Planters 9800VE виробники можуть отримати таку ж точність висіву кукурудзи при роботі на швидкостях, вдвічі більших за традиційні робочі швидкості,» —  говорить старший спеціаліст з продукції для посіву та обробітку ґрунту Ларі Кустер.

В польових випробуваннях сівалка 9800VE з трубками SpeedTube на швидкості менше 6,4 км/год та швидкості 15,7 км/год мала однакову відстань між насінням. Це значить, що за день можна засіяти більшу площу і втрапити в 5-10 денне «оптимальне вікно для посіву», що так важливо для отримання високих врожаїв.

Використання традиційних насіннєвих трубок у сівалках на великій швидкості створювало ефект рикошету під час руху насінини вниз по трубі, тим самим створюючи маленьку відстань між насінинами у борозні. SpeedTube контролює рух насіння по всьому шляху, від дозатора до борозни. Насінина рухається від дозатора до скребкового конвеєра, який, власне, поміщає насінину на дно борозни. Швидкість конвеєра збільшується або зменшується пропорційно зі швидкістю сівалки та нормою висіву для забезпечення бажаного розміщення насінини.

Сівалки серії 9800VE з SpeedTube — це найновіша розробка AGCO у галузі точного землеробства.

«Оскільки все більше виробників прагнуть обробити більшу площу за коротший проміжок часу та контролювати подачу згідно певних установок, AGCO поставляє саме те обладнання, технології та досвід, якого потребують наші клієнти. Серія сівалок White Planters 9800VE з насіннєвими трубками SpeedTube – це лише одне з багатьох поповнень лінійки пропозицій компанії AGCO,» — додає Кустер.

Вперше серія цих сівалок була представлена на початку 2016 року. Вона підняла ступінь точності висіву сівалок White Planters на новий рівень та поставила в приклад прагнення AGCO допомагати фермерам досягати високих врожаїв.

Серія сівалок VE має дозатор насіння vSet®, електронну систему приводу vDrive®, автоматизовану гідравлічну притискну силу DeltaForce®, а також повністю інтегрований монітор 20/20 SeedSense®, з допомогою якого оператор може здійснювати необхідні налаштування для більш точного висіву, контролювати глибину висіву, уникати ущільнення ґрунту та усувати механічні неполадки. В заводських умовах можна додатково оснастити сівалку системою збору даних FieldView®, яка в режимі реального часу дозволяє здійснювати збір даних та виконувати високоточне картування.

Як і інші сівалки серії, White Planters 9800VE можуть бути оснащені таким чином, щоб відповідати потребам майже будь-якої виробничої системи. Радимо почитати