Новини

Versatile назвала українських дилерів у новому сезоні

13 Лютого 2017 100

Versatile DeltaTrack Models 450-550 T4I
Versatile DeltaTrack Models 450-550 T4I
versatile-ag.com

Компанія ТОВ «Версатайл Україна» назвала дилерів своєї продукції в новому сезоні. Ними стали ТОВ «Донснаб Агротехніка», ТОВ «Агро Груп» (Украгрозапчастина), ТОВ «Лідер ПС», ТОВ «Агропостачальна компанія «Белагросервіс». Про це повідомила прес-служба компанії.

«Компанія «Донснаб Агротехніка» є офіційним дилером компаній Versatile в 8 областях і за роки співпраці встигла себе проявити як надійний партнер. Регіональні представництва групи компаній мають комплекси офісних, складських та технічних приміщень, цеху для збирання, ремонту та відновлення комбайнів, технічні майстерні, обладнані у відповідності з усіма стандартами», — йдеться у повідомленні.

«Агропостачальна компанія «Белагросервіс» діє на території Київської та Черкаської областей. Зручне місце розташування в центрі країни забезпечує максимально короткі терміни доставки необхідних запасних частин безпосередньо споживачам. Ключовими покупцями якого є не тільки кінцеві споживачі, а й великі оптові підприємства на території України.

Компанія «Лідер ПС», згідно повідомленню, можна з легкістю віднести до бізонів у сфері продажу сільськогосподарської техніки в Дніпропетровській області, що діє вже більше 5-ти років. Головна мета компанії на ринку — забезпечення сільгосппідприємств економічною і ефективною технікою, а також надання повного комплексу гарантованого обслуговування сільгосптехніки.

«Справжнім відкриттям цього сезону для нас можна вважати співпрацю з партнером «Агро Груп». Компанія є офіційним дилером Versatile в Одеській, Полтавській, Вінницькій та Черкаській областях. Агро-Груп — підприємство, яке має всі необхідні резерви і можливості для надання своїм клієнтам не тільки гідної консультації і оперативних продаж, але і подальше гарантійний супровід і сервіс», — йдеться у повідомленні.

Компанія Versatile відкрита для нових партнерів та запрошує до співпраці на принципах довгостроковості, взаємної вигоди, і повного задоволення потреб у сільськогосподарській техніці, сервісному обслуговуванні і технологіях.

Сертифікат дилера VersatileРадимо почитати