Новини

Technik-Plus презентував на Agritechnica 2019 пневматичну сівалку Turbo-Jet 8

15 Листопада 2019 229

Пневматична сівалка Turbo Jet 8 
Пневматична сівалка Turbo Jet 8 
Technik-Plus

На міжнародній виставці сільгосптехніки Agritechnica 2019 компанія Technik-Plus представила пневматичну сівалку Turbo-Jet 8 з електроприводом.

Про це на виставці «Агрітехніка 2019» в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив представник Technik-Plus Сергій Любиченко.

На стенді була представлена сівалка Turbo-Jet 8 з електроприводом Quattro-Blower-Technics. Цей агрегат має два здвоєних вентилятори (4 турбіни). Об’єм бункера може бути від 130 до 1500 л. У баці є гравійована шкала в літрах, герметична кришка, ворушилка, віконце для контролю над висівом. 

Також Technik-Plus пропонує блок управління Seeder або Seed.com. З їх допомогою можна встановити ширину захвату, норму висіву, калібрувати насіння. Блок контролю може налаштовуватися за допомогою телефона.

Ще одна розробка, представлена на виставці — агрегат для внесення вихлопних газів трактора у землю, що покращує якість ґрунту. За словами Сергія Любиченка, в Україні такі установки вже використовують фермери з Миколаївщини та Сумщини.

«Наша компанія вже давно працює у Європі. У 2009 р. ми з’явилися на українському ринку і зараз продовжуємо активно розвиватися. Також ми постачаємо техніку у Австралію, Канаду, країни Африки і Латинської Америки», — розповів Сергій Любиченко.

Нагадаємо, на виставці Agritechnica 2019 компанія Amazone представила посівний комплекс Cirrus 6003-2CC.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати