Новини

Agritechnica 2019: Pöttinger презентував нову посівну та сінозаготівельну техніку

12 Листопада 2019 236

Посівний комплекс Pöttinger Terrasem
Посівний комплекс Pöttinger Terrasem
Traktorist.ua

На міжнародній виставці сільгосптехніки Agritechnica 2019 австрійська компанія Pöttinger представила новинки посівної та сінозаготівельної техніки.

Про це на виставці «Агрітехніка 2019» в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив бренд-менеджер «Пьоттінгер Україна» Володимир Мірненко.

За його словами, Pöttinger завжди представляє багато цікавих новинок, але найбільше українських аграріїв зацікавлять дві. Перша — це новий концепт посівного комплексу Pöttinger Terrasem. Він розроблявся спеціально для українських умов, де випробовувався протягом 4 років.

«Це концепт Smart-till, при якому обробляється не 100% поверхні, а лише 45 мм під кожен сошник. Це дозволяє мінімізувати втрати вологи і дати можливість для кращого проростання посіяного зерна. Обробляється тоненька смужка. У міжрядді зберігається волога, не проростають бур'яни. А в смужці швидше прогрівається ґрунт і проростає рослина», — пояснив Володимир Мірненко.

Також він додав, що наразі для України є актуальним питання заготівлі чистих кормів: без бруду, землі і гнильних процесів. Для цього був розроблений ротор-валкувач без опорних коліс. Замість них використали велику пластикову лижу. Така технологія гарантує точне копіювання поверхні.

Ротор-валкувач

«Це обов'язково поліпшить якість корму на озимих злаках, де часто нерівні поля. Поливні системи залишаються в колії і валкувати, не зачепивши бруду, практично нереально. А наша лижа дозволяє це зробити. Використовується спеціальний пластик, який витримує навантаження краще, ніж метал на відвалах», — зазначив Володимир Мірненко.

Представлений на виставці ротор є прототипом. Всього випущено 4-5 одиниць. Очікується, що до 2020 р. його поставлять на випробування в Україну.

Також на стенді Pöttinger представлена ​​нова комбінація косарок Novacat А 10. Одна така машина вже використовується в Україні на племзаводі «Степовий».

«Вона складається з трьох валок. Передня фронтальна косарка — це унікальна розробка. Вона може копіювати поверхню і залишати рівний зріз, як на футбольному полі. Сьогодні Pöttinger є лідером у світі по виробництву і продажу фронтальних косарок», — уточнив бренд-менеджер.

Нагадаємо, Amazone виводить на ринок сівалку Precea 3000.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати