Новини

Samson розширив лінійку розкидачів добрив

8 Листопада 2019 153

Samson розширив лінійку розкидачів добрив
Samson розширив лінійку розкидачів добрив
Samson

Компанія Samson на виставці Agritechnica 2019 презентує нову серію розкидачів US 2.

Про це пише прес-служба Samson.

Розкидачі Samson US 2 мають дві осі. Об'єм — від 23 м³ і до 35 м³. Розкидання добрив здійснюється двома великими дисками діаметром 118 см. Бокові та задні стінки можуть бути встановлені декількома способами, що забезпечує оптимальний режим розкидання.

«Samson US 2 — абсолютно нова серія в абсолютно новому дизайні. Ми оптимізували ланцюг живлення для передачі ще більшої потужності на розкидний стіл, який забезпечує розкидальну здатність на 30-40% більше, ніж у інших відомих агрегатів», — пояснив керівник підрозділу універсальних розкидачів Samson Габріель Лунд.

Розкидачі US 2 можуть бути оснащені датчиками, які дозволяють здійснювати як статичне, так і динамічне зважування.

Система управління SpreadMaster 8500 вимірює вагу розкидача до та після його завантаження. Використовуючи динамічне зважування, система постійно виміряє вагу матеріалу у розкидачі та безперервно коригує параметри машини відповідно до ваги та встановлених значень.

За допомогою додатку Variableel Rate Application (VRA/TC-GEO) дозування можна встановити і відрегулювати відповідно до карт програми.

Також виробник розробив для нової серії розкидачів US 2 запатентовану систему активного гідравлічного натягу для килимового ланцюга: за допомогою гідроциліндрів можна утримувати правильний натяг як при розвантаженні, так і навантаженні. 

Очікується, що у наступному сезоні розкидачі Samson US 2 будуть випущені в обмеженій кількості для окремих ринків.                                                                                                             

Усі новинки Samson будуть презентовані на стенді A35 в залі 23 Agritechnica 2019. На міжнародній виставці Samson та Pichon представляють спільний стенд.

Нагадаємо, Samson Agro здобув на Agritechnica 2019 срібну медаль за датчик NPK.

Читати з теми: Інновації майбутнього. Переможці премії Agritechnica Innovation Award 2019. Частина 2Радимо почитати