Новини

Мобільний додаток Mitas допоможе фермерам виставити правильний тиск у шинах

7 Лютого 2017 82

Скріншот з мобільного додатку Mitas де показано зображення шини та інформація про тиск у ній
Скріншот з мобільного додатку Mitas де показано зображення шини та інформація про тиск у ній
fwi.co.uk

Чеський виробник шин Mitas представив новий мобільний додаток, який підходить для телефонів з Android, Apple та Windows, повідомляє fwi.co.uk

Користувачам лише потрібно обрати розмір шини їхнього трактору, визначити швидкість та вагу вантажу, а додаток сам розрахує найбільш підходящий ступінь тиску у шинах перед тим, як видати його на екрані.

«Компанія Mitas знає, наскільки важливим є налаштування правильного тиску у шинах для виконання сільськогосподарських робіт. Правильний тиск у шинах не тільки мінімізує пошкодження ґрунту через ущільнення, але також забезпечує краще зчеплення з дорогою, менше ковзання та позитивно впливає на рівень споживання палива,» говорить продакт-менеджер сільськогосподарських шин Mitas Павел Котт.

Зручний інтерфейс додатку Mitas дозволяє фермерам швидко обирати потрібні шини зі списку доступних розмірів та малюнків протектора.

Також у додатку можливий текстовий пошук за параметрами, а результати відображаються у барах або фунтах на квадратний дюйм.Радимо почитати