Новини

Argo Tractors відкрив штаб-квартиру у Франції

18 Жовтня 2019 217

Argo Tractors відкрив штаб-квартиру у Франції
Argo Tractors відкрив штаб-квартиру у Франції
Argo Tractors

Компанія Argo Tractors оголосила про розширення діяльності у Франції та відкриття штаб-квартири у м. Во-Мільє.

Про це повідомляє прес-служба Argo Tractors.

«Це новий фундаментальний крок зміцнення і розвитку своєї присутності на французькому ринку за допомогою брендів тракторів Landini і McCormick», — йдеться у повідомленні.

У новій штаб-квартирі Argo France розміщений навчальний центр, який може надавати послуги з підтримки дилерської мережі та її клієнтів. 

«Інвестиції та проекти, які були здійснені за останні два роки, мають на меті забезпечити дилерів усіма необхідними інструментами для роботи в найкращих можливих умовах, сприяти зменшенню витрат на управління, підвищенню прибутковості та зміцнення іміджу. Розвиток мережі проходить також через цифрову трансформацію, на яку Argo Tractors в першу чергу звертає увагу. Argo France прийме нашу філософію, щоб стати передовим діючим майданчиком, де можна буде знайти трактори та високопродуктивний сервіс», — пояснив директор корпоративного бізнесу Argo Tractors Сімеоне Морра.

Нагадаємо, Landini розширила портфоліо новою серією тракторів Rex 3, у яку ввійшли три моделі потужністю 55 к.с, 65 к.с. і 75 к.с.Радимо почитати