Новини

На Рівненщині шахраї ошукали покупця трактора в інтернеті

18 Жовтня 2019 280

На Рівненщині шахраї ошукали покупця трактора в інтернет
На Рівненщині шахраї ошукали покупця трактора в інтернет
rabinovichtv.com

Мешканка Сарненського району вирішила скористатися інтернет-сайтом для придбання міні-трактора. Жінка перерахувала шахраям 85 тис. грн у якості передоплати за доставку техніки та її повної вартості.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Потерпіла зателефонувала за вказаним телефоном і домовилася із чоловіком про купівлю. Продавець запевнив, що може його доставити, але за умови передоплати за таку послугу.

«Жителька Сарненщини перерахувала обумовлені п’ять із половиною тисяч гривень і очікувала техніку 15 жовтня, але міні-трактор так і не «доїхав». Поцікавившись наступного дня про причини, їй повідомили, що дещо спізнюються із доставкою, але не варто хвилюватися і для надійності їй запропонували сплатити повну суму.  Жінка перерахувала на вказаний рахунок решту 80 тисяч гривень. Після цього абонент уже був поза зоною досяжності», — зазначається в повідомленні.

Правоохоронці розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 190 ККУ, в рамках якого встановлюються особи, причетні до вчиненого злочину. 

Traktorist.ua попереджає — якщо є будь-які сумніви чи підозри щодо товару, його якості чи способу покупки — краще обрати форму сплати за фактом отримання товару.Радимо почитати