Новини

Maschio оснастить культиватори потужнішою системою трансмісії

1 Лютого 2017 61

Нова трансмісія Maschio
Нова трансмісія Maschio
agroinfo.com

Представники Maschio повідомили, що відповідно до потреб ринку вся лінійка вертикально-фрезених культиваторів компанії вже в базовій комплектації буде оснащуватися більш потужною системою трансмісії, яка дозволить збільшити потужність машин серії ORSO до 300 к.с., Toro — до 400 к.с., а Jumbo до — 550 к.с. Про це повідомляє agroinfo.com.

Нова система має вдвічі більшу ємність масляного бака, армовані елементи конструкції і поліпшену систему охолодження, які забезпечують більш плавне перемикання додаткових передач.

Для посилення конструкції 85-міліметровий діаметр вала був оснащений більш широкими і потужними шестернями, в той час як система рециркуляції з функцією примусового масляного охолодження була оснащена двома отворами у верхній частині коробки для подачі масла до тих елементів конструкції, яким це буде потрібно.

У разі підвищення температури конструкція охолоджується за допомогою великих 30-сантиметрових вентиляторів з зовнішніми лопатями, що збільшують площу поверхні.Радимо почитати