Новини

New Holland почне випуск техніки Kongskilde вже в лютому

1 Лютого 2017 101

New Holland розширить свою товарну пропозицію брендами Kongskilde, Överum, Howard та JF
New Holland розширить свою товарну пропозицію брендами Kongskilde, Överum, Howard та JF
CNH Industrial

Компанія New Holland Agriculture розпочинає розширення асортименту своєї продукції новими лінійками техніки, які вона отримала після придбання компанією CNH Industrial бізнесу з виробництва сільськогосподарського обладнання для заготівлі сіна, кормів та обробітку ґрунту компанії Kongskilde Industries. Про це повідомляє прес-служба CNH Industrial.

Починаючи з 1 лютого 2017 року цей підрозділ, що включає в себе виробничі потужності, розташовані в різних регіонах світу, стане частиною компанії CNH Industrial. В результаті компанія NewHolland Agriculture розширить свою товарну пропозицію комплексними рішеннями для обробітку ґрунту та посіву, заготівлі сіна та кормів під різними брендами, включаючи Kongskilde, ÖverumHoward та JF. Як бренд, так і торговельні підрозділи разом з існуючою мережею дилерів та імпортерів компанії Kongskilde продовжать свою роботу, забезпечуючи безперервне обслуговування її клієнтів. Компанія New Holland поступово включить нову сільськогосподарську техніку до складу свого портфоліо.

«Це важливий крок в рамках нашої стратегії, що забезпечить наших клієнтів по всьому світу інноваційними комплексними рішеннями для задоволення їхніх потреб. Ми створюємо потужну глобальну платформу, яка надасть нам можливості для подальшого розвитку брендів Kongskilde та New Holland Agriculture», — відзначив бренд-президент компанії New Holland Agriculture Карло Ламбро.Радимо почитати