Новини

Джондір-Б розширив автопарк вантажівкою Scania G 440 XT

10 Жовтня 2019 183

Scania 
Вантажівки Scania 
Traktorist.ua

Фермерське господарство «Джондір-Б» оновило автопарк вантажівкою Scania G 440 XT, розробленою спеціально для сільського господарства.

Власники компанії придбали Scania G 440 XT лише 2 місяці тому і вона вже встигла попрацювати на напрямку «склад-порт» і здійснити 10,5 тис. км пробігу.

«Ми їх використовуємо скрізь! Наприклад, один з тягачів сьогодні вночі працював з бочкою — возив воду на обприскування. На зборі врожаю ми машини взагалі не бережемо. У нас сусіди є, які бережуть ці машини, мовляв «це ж Scania». Він возить з урожай з поля КамАЗами, а тягачами тільки в порт. У нас такого немає, у нас вони і в поле, і в порт. Якщо ще тримати парк КамАЗів, то навіщо нам Scania?», — пояснив засновник фермерського господарства Петро Бірбінюк.

Перша Scania в «Джондір-Б» з’явилася в 2013 р. і зараз тут нараховується три машини цієї марки. Головними перевагами шведського бренду Петро Бірбінюк називає економію та простоту в обслуговуванні. За словами аграрія, якщо на ТО машини іншого бренду він витрачає 25 тис. грн, то на Scania — 11 тис. грн.

«Цей автомобіль є логічним продовженням нашої лінійки для аграріїв-перевізників. Ми поліпшили слабкі місця автомобіля і зробили його більш адаптивним, зручним і економічним. Перше, на що варто звернути увагу — це підвищений кліренс автомобіля, посилений передній захист у вигляді металевого бамперу, високе положення паливних баків, посилена рама. Тобто, все що потрібно для українських доріг, які не завжди ідеальні», — пояснив менеджер з продажу «Сканія Україна» в Південному регіоні Олександр Шевченко.

Вантажівка Scania G 440 XT відрізняється від попередніх моделей новою вдосконаленою кабіною з покращеною шумоізоляцією і безпекою. Сидіння водія зміщене вперед і вліво, щоб поліпшити оглядовість. Конструкція кабіни також отримала зміни — стала більш міцною і зберігає форму при будь-яких можливих ударах і ДТП.  У поєднанні з напівпричепом загальна маса складає близько 13700 кг, що дозволяє перевозити 26 т вантажу у рамках дозволеної маси. 

«Що можна говорити — ластівка. На дорозі тримається чудово. Таке відчуття, що конструктор жив в Україні чи взагалі сам українець. Видно, що зроблено для наших доріг. По ямах іде винятково добре. Вона зроблена повністю для комфорту водія», — зазначив водій компанії «Джондір-Б» Іван Мітін.

Нагадаємо, компанія Fozzy Group уклала угоду на придбання 72 нових автомобілів Scania Євро 5. Загальна вартість контракту складає приблизно €7 млнРадимо почитати