Новини

В Україні розглянуть виділення компенсації вартості техніки у грудні

10 Жовтня 2019 360

ХТЗ
Трактор ХТЗ-242K
Facebook

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький заявив, що наприкініці жовтня відбудеться внесення змін до бюджету на 2019 р., що розблокує виділення держпідтримки для АПК. 

Про це повідомляє AgroPolit.com.

«Ми очікуємо, що зміни до бюджету на 2019 р. будуть в кінці жовтня. Завдяки цьому ми змінимо розпорядника цих коштів — перенесемо від Мінагрополітики до МЕРТу», — зазначив Тарас Висоцький.

Також він додав, що за програмами, які не потребують розгляду питання розподілу, комісії працюють у штатному режимі.

«Так, у жовтні очікуються виплати для юросіб та фізосіб за утримання ВРХ. Є ще три програми, засідання з розподілу коштів за якими мали відбутися у вересні, але кворуму не було. Наступні відбудуться у грудні: для садівництва, по компенсації сільгосптехніки українського виробництва та по закупівлі обладнання для елеваторів», — пояснює Висоцький.

Як зазначив голова агарного комітету Микола Сольський, наразі частка освоєння держпідтримки для агросектору в середньому становить 30%.

«Потрібно проглянути, які програми є актуальними, і за ними виділяти фінансування. Крім того, слід розібратися із тим, скільки та за якою програмою отримано коштів за цей рік», — пояснив Микола Сольський.

Нагадаємо, Анатолій Кобзаренко піддав сумніву ініціативу Кабміну скасувати програму часткової компенсації вартості техніки вітчизняного виробництва.Радимо почитати