Новини

Програма компенсації вартості вітчизняної техніки вичерпала себе — Висоцький

9 Жовтня 2019 609

Тарас Висоцький
Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики
Traktorist.ua

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький заявив, що програма компенсації вітчизняної сільгосптехніки була ефективною, але зараз є інші пріоритети.

Про це повідомляє Kurkul.com.

У бюджеті на 2020 р. не передбачено грошей на компенсацію вартості вітчизняної сільгосптехніки. За словами Тараса Висоцького, треба розуміти, що є виробники сільгоспмашин, а є аграрії і саме фінансування останніх зараз у пріоритеті. Зважаючи на обмежені фінансові можливості, доводиться обирати.

Також Тарас Висоцький додав, що піковий період, коли виробники техніки потребували підтримки пройшов. Зараз аграрії вже отримали змогу оцінити та протестувати українську техніку. Далі виробники техніки мають конкурувати та зацікавлювати аграріїв.

Заступник міністра наголосив, що програма виконана і вона була ефективною. Виробники матимуть стимул та можливість для розвитку, а аграрії отримають фінансовий інструмент, яким зможуть розпоряджатися.

Нагадаємо, Анатолій Кобзаренко піддав сумніву ініціативу Кабміну скасувати програму часткової компенсації вартості техніки вітчизняного виробництва.Радимо почитати