Новини

Amazone встановив рекорд з використання сошника RoTeC

9 Жовтня 2019 162

Amazone Citan 12001-C
Сівалка Amazone Citan 12001-C
Amazone

Однодисковий сошник Amazone RoTeC був використаний вже 1,5 млн разів, повідомляє виробник.

«Сошники RoTeC працюють без зносу. Навіть при великій кількості соломи і рослинних залишків вони не забиваються. Формування посівної борозни і оптимальна подача насіння здійснюється з одного боку висіваючим диском, з іншого борозноутворювачем. Еластичні диски з полімеру перешкоджають прилипанню ґрунту до висіваючого диску та формують борозну і точно витримують задану глибину посіву», зазначається в повідомленні.

Рівномірне і контрольоване внесення по глибині нового сошника RoTeC-Control досягається за допомогою опорного котка Control 10 з опорною поверхнею 10 мм або опорним катком Control 25 з опорною поверхнею 25 мм.

За рахунок опорних котків налаштування глибини посіву відбувається швидко, через тиск на сошник. У разі необхідності, при зміні умов роботи можна без інструментів вибрати між 3 позиціями за допомогою важеля на висівному сошнику.

Для досягнення дуже високої продуктивності був розроблений сошник RoTeC pro. Діаметр диска 400 мм і безступінчате регулювання тиску на висіваючий сошник до 65 кг є забезпечують рівномірне укладання посівного матеріалу з плавним ходом сошника при швидкості сівби до 16 км/год. Точне налаштування сошника RoTeC pro можна здійснити по 4 позиціям.

Сошник RoTeC pro пропонується також в модифікації RoTeC pro S з вужчим і закритим борозноутворювачем. Конструктивна форма сошника перешкоджає засміченню при великій кількості органічної маси.

Нагадаємо, на виставці Agritechnica 2019 компанія Amazone отримала три срібні нагороди за інноваціїРадимо почитати