Новини

МТЗ анонсував випуск нової лінійки техніки

8 Жовтня 2019 297

МТЗ планує випуск нової лінійки техніки
МТЗ планує випуск нової лінійки техніки
МТЗ

«Мінський тракторний завод» має намір освоїти нову лінійку техніки та відкрити для неї нове виробництво.

Про це повідомляє прес-служба МТЗ.

Білоруський виробник планує створити модельний ряд сучасної техніки для різних ринків збуту. Фірмовий стиль сільгоспмашин буде збережений.

«Мова йде про створення сучасного модельного ряду, широкого як по потужності, так і за властивостями, розрахованого для різних ринків. Відмінності між простими і високотехнологічними моделями будуть істотні. Ми плануємо, що розвиток цих двох напрямків буде протікати паралельно. Тобто проста техніка буде орієнтована на країни, де необхідні трактори «без наворотів» і за демократичними цінами, а нова лінійка техніки — в основному на високотехнологічні ринки Європи і Америки», — пояснив генеральний конструктор Андрій Стасилевич.

Наразі керівництво МТЗ ще не вирішило, чи буде створюватися спільне виробництво на наявному майданчику, чи будуть шукати закордонного партнера-постачальника.

«У найближчих планах доповнити свою серійну продукцію тими властивостями, яких у неї сьогодні немає, наприклад, автоматичними трансмісіями, системами автоводіння. Ми також маємо намір максимально наблизити наш трактор до кінцевого споживача. Тобто основні елементи техніки будуть випускатися тут, а її збірка і остаточна комплектація - на заводах, наближених до ринків збуту», — додав Андрій Стасилевич.

Нагадаємо, у Житомирі в рамках Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусь пройшла виставка великогабаритної технікиРадимо почитати