Новини

Компанія CML постачила 200-й телескопічний навантажувач JCB

30 Січня 2017 98

Телескопічний навантажувач JCB 535-95 Agri
Телескопічний навантажувач JCB 535-95 Agri

Офіційний сільськогосподарський дилер JCB в Україні Construction Machinery Ltd (CML) постачив ювілейний телескопічний навантажувач JCB 535-95 Agri на підприємство в Донецькій області. Він став 200-ю сільськогосподарською машиною JCB, проданою на території України в 2016 році, повідомляє прес-служба агенства «Лонгмедіа».

Основними напрямками діяльності сільськогосподарського підприємства, яке придбало JCB 535-95 Agri, є рослинництво, в тому числі вирощування зернових і технічних культур, а також тваринництво, зокрема, розведення великої рогатої худоби. Крім того, тут виробляють готові корми для тварин, м'ясо, масла, харчові жири, борошно і хліб.

Загальна площа сільськогосподарських угідь підприємства становить 6000 га. Тому JCB 535-95 Agri буде незамінний при виконанні робіт зі збору тюків в полі і скиртування, переміщенню біг-бегів та завантаженні зерновозів. Крім того, машину планується активно задіяти в роботах по завантаженню кормів і гною: поголів'я великої рогатої худоби в господарстві налічує близько 3000 голів.

Модель JCB 535-95 Agri це повнорозмірний телескопічний навантажувач, призначений для роботи з масивними і великогабаритними вантажами. Максимальна висота підйому машини становить 9,5 м. Навантажувач оснащений високоефективним двигуном Dieselmax виробництва JCB, який в поєднанні з трансмісією і мостами забезпечує надійну роботу техніки.

Телескопічні навантажувачі JCB універсальні машини, призначені для виконання широкого спектру робіт в різних сферах. Лінійка навісного обладнання дозволяє використовувати даний тип спецтехніки для вирішення практично будь-яких завдань. Так, взимку JCB 535-95 Agri може допомагати розчищати територію ферми від снігу, а в інші пори року використовуватися для збору сміття.

Компанія CML була створена в 2003 році. Її головний офіс знаходиться в Києві, регіональні представництва та сервісні центри по обслуговуванню сільськогосподарської техніки JCB розташовані в таких містах, як, Дніпро, Львів, Харків.Радимо почитати