Новини

Концепт Case IH Magnum отримав срібну медаль SIMA Innovation Awards

27 Січня 2017 112

Концепт автономного трактора Case IH Magnum
Концепт автономного трактора Case IH Magnum
caseih.com

Компанія Case IH з нагоди 175-ої річниці презентувала європейським фермерам останню інновацію від команди розробників – автономномний трактор Magnum. Безпілотний трактор уперше був представлений на виставці US Farm Progress Show минулої осені. Поки що ця машина ще є концептом, і вона буде представлена на виставці SIMA у Парижі поряд з іншими новинками, повідомляє прес-служба компанії.

У той час, як автоматичне рульове керування та інші автоматизовані функції машини вже дозволяють покращити умови роботи операторів на вже існуючих машинах, все одно досить часто необхідно проводити багато годин у полі, а підібрати кваліфікований персонал, готовий працювати в таких умовах, стає важкою задачею. Концепт автономного транспортного засобу (ACV) створений для того, щоб звільнити операторів від необхідності сидіти за кермом по багато годин і дозволити фермерським господарствам використовувати робочу силу з більшою користю. Концепт навіть має потенціал автоматично адаптуватися до погодних умов та може працювати разом з іншими машинами. Концепт ACV отримав срібну медаль на церемонії нагородження SIMA Innovation Awards.

В новому тракторі був збережений звичайний двигун, коробка передач, шасі та муфти робочого обладнання, та використання системи RTK GPS для забезпечення стабільної повторюваної точності до 2,5 см. Створення ACV має потенціал для вирішення цих питань та дозволить робітникам насолоджуватися робочими годинами, проведеними в дружній компанії, тим самим допоможе підтримати галузь та існуючу робочу силу. Все це можливе завдяки конструкції машини, яка дозволяє здійснювати програмування, контроль та моніторинг трактора віддалено за допомогою планшета чи ПК. Безпеку гарантує використання вбудованого сенсору, радару та технології лідар, інтегрованих у машину.

Концепт автономного трактора Case IH Magnum із сівалкою у полі

В місцях, де поля об’єднані приватними доріжками, ACV може бути навіть запрограмований на проїзд між ними, та може використовувати дані про погоду для припинення роботи за необхідності, та навіть використовувати ці дані для переміщення на поле з більш сухими погодними умовами. На сьогодні це лише концепт, проте його технології підходять для інтеграції в нові звичайні трактори в майбутньому та в менші трактори, які використовуються, наприклад, у садівництві, оскільки ці машини за розмірами такі, як Magnum.

Все це відображено у наразі доступній новій технології точного землеробства, яка буде представлена компанією на виставці SIMA, яка включає також нову опцію для трактора AccuTurn, яка автоматизує процес повороту на краю поля та входження у наступну обрану колію. Також будуть представлені переваги мережі Case IH RTK+, створеної для забезпечення стабільного покриття сигналу корекції з точністю та максимальним часом роботи RTK.

На виставці SIMA будуть проведені перші святкування з нагоди 175 річниці компанії. В цьому році також відмічається 30 років з моменту випуску перших тракторів Magnum, останнє покоління яких і досі виробляється в Расіні.Радимо почитати