Новини

АМКУ дозволив Ярославському придбати пакет акцій ХТЗ

27 Січня 2017 81

АМКУ дозволив Ярославському придбати пакет акцій ХТЗ
АМКУ дозволив Ярославському придбати пакет акцій ХТЗ
traktorist.ua

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Rosiland Engineering Limited (Кіпр) опосередковане придбання через компанію Calverton Establishment Ltd (Британські Віргінські о-ви) акцій ПАТ «Харківський тракторний завод», повідомляє interfax.com.ua.

Згідно з повідомленням прес-служби АМКУ, це придбання забезпечить перевищення 25% голосів у вищому органі управління емітента.
Компанія Calverton Establishment афілійована з групою DCH Олександра Ярославського, який в квітні 2016 року повідомив про придбання контрольного пакету акцій ХТЗ у австрійського інвестора Зігфріда Вольфа.

В жовтні минулого року завершення угоди з придбання ХТЗ відкладалося, оскільки АМКУ тричі відхилив заяву DCH на твердження придбання контрольного пакету акцій заводу.

За даними Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, станом на третій квартал 2016 року компанія Calverton Establishment володіла 21,75% акцій ПАТ «ХТЗ», компанія Alport Enterprises Limited — 24,46%, Golden Property Enterprises Limited — 17,929%, компанія-резидент ТОВ «Бриз 2007» — 22,758% акцій.

Ярославський повідомляв про придбання ним 62,44% акцій ХТЗ, і намір викупити ще 29% у Зігфріда Вольфа.

Після придбання контрольного пакета ХТЗ був прийнятий і затверджений план оздоровлення підприємства, для реалізації якого група DCH відкрила йому кредитну лінію в розмірі 400 млн грн на поповнення оборотних коштів.

Нагадаємо, що ХТЗ 6 січня поточного року відновив роботу, і планує до кінця лютого вийти на випуск 150 тракторів на місяць.Радимо почитати