Новини

Scania призупинила роботу у всьому світі на одну годину

20 Вересня 2019 228

Scania
Тягач Scania
Scania

Компанія Scania 20 вересня проводить День клімату. У головному офісі, на виробничих майданчиках та місцевих підрозділах Scania по всьому світу на одну годину припиняються всі операції. 

Про це повідомляє прес-служба Scania.

Протягом цієї години співробітники Scania дізнаються більше про зміни клімату. Кожен має можливість поділитися своїми думками, пропозиціями, як можна покращити ситуацію у своїй щоденній роботі та повсякденному житті.

Навчальний пакет більш ніж 30 мовами розповсюджений по всьому світу. 

«Щоб дізнатися більше про руйнівні наслідки зміни клімату, ми просимо співробітників запропонувати заходи, які можуть зменшити негативний вплив змін клімату в коротко-, середньо- та довгостроковій перспективі», — зазначається в повідомленні.

Готуючись до цієї події, Scania підготувала близько 2500 колег для проведення семінарів на робочих місцях. 

«Сканія Україна» також долучилася до Дня Клімату і взяла участь у тренінгу, присвяченому питанням клімату та сталого розвитку для всіх співробітників компанії. Під час навчання дізналися про причини змін клімату, стратегію та план дій Scania у переході до екологічно сталої системи транспорту.

«Після цього ми проаналізуємо всі ідеї й складемо план дій для України, як ми можемо змінити ситуацію на краще у короткостроковій та довгостроковій перспективі. Обов'язково поділимось з вами про наші зобов'язання та успіхами», — зазначається на офіційній сторінці «Сканія Україна» у Facebook.

Нагадаємо, Scania була відзначена нагородою Gold у рейтингу EcoVadis за корпоративну соціальну відповідальність.Радимо почитати