Новини

BKT підготувала кілька сюрпризів для відвідувачів SIMA-2017

25 Січня 2017 75

BKT подарує 17 тис. м'ячів на SIMA-2017
BKT подарує 17 тис. м'ячів на SIMA-2017
BKT

Спеціально для виставки SIMA-2017, що пройде в Парижі компанія BKT підготувала кілька сюрпризів, які будуть до останнього моменту триматися в секреті. У числі найбільш яскравих подій виступ видатного футболіста-фристайлера і роздача безкоштовних м'ячів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та тваринництва SIMA-2017 пройде з 26 лютого по 2 березня в паризькому центрі Парі-Норд Вільпент. Очікується, що одну з головних світових подій в агропромисловій галузі, що зібрала понад 1700 учасників, відвідають понад 250 тис. відвідувачів. BKT вважає за необхідне взяти участь в цьому заході. Незважаючи на стабільну популярність своєї продукції серед великих виробників машин та обладнання і дистриб'юторську мережу, що охоплює понад 130 країн, компанія має намір і далі збільшувати свою ринкову частку в сільськогосподарській галузі», — повідомляють в компанії.

Цього року BKT представить яскраву експозицію (павільйон 7, стенд E008) з новим оформленням і вражаючими розмірами: її площа складе не менше 459 кв. м. Це найбільший стенд в історії індійської компанії. Саме тут відбудеться світова прем'єра новітніх високотехнологічних шин. Деталі тримаються в найсуворішому секреті до моменту відкриття, коли новинка з'явиться в незвичному вигляді.

Завдяки великій площі, а також звичним ясним і чітким лініям стенд BKT створить приємну атмосферу і дозволить ефективно взаємодіяти з відвідувачами. Його планування характеризується функціональністю і відповідає уявленню BKT про виставковий простір, яке покликане не тільки демонструвати нові продукти, а й розважати аудиторію, а також сприяти культурному обміну. Логічним втіленням цієї концепції стануть видовищні трюки у виконанні Ія Траоре (Iya Traoré), африканського футболіста і чемпіона з фрістайлу з м'ячем. Він не тільки грав за «Парі Сен-Жермен» та інші відомі клуби, а й три рази потрапляв до Книги рекордів Гіннеса. Траоре виступатиме чотири рази на день. Після кожного шоу публіці безкоштовно роздадуть тисячі м'ячів BKT (всього - понад 17 000). Інші подарунки та гаджети можна буде отримати на стенді компанії в рамках спеціальної соціально-мережевий акції.Радимо почитати