Новини

Caterpillar розширила лінійку сільськогосподарських телескопічних навантажувачів

25 Січня 2017 78

Caterpillar TH408D
Caterpillar TH408D
mylleh.be

Компанія Caterpillar оновила та розширила лінійку спеціалізованих сільськогосподарських телескопічних навантажувачів, оснастивши їх більшою потужністю та оновленою кабіною, повідомляє fwi.co.uk.

Нова лінійка D замінить лінійку моделей С та отримає розширення від компактної 6-метрової моделі TH306D до 10-метрової TH3510D.

Однією з найпопулярніших моделей, швидше за все, стане TH408D, яка замінить модель TH407C. Її вантажопідйомність становить 4 т, висота підйому – 8 м і, як всі інші моделі цієї лінійки, вона має понижену задню точку повороту для кращої видимості.

Модель оснащена чотирьохциліндровим двигуном Caterpillar 4,4 л потужністю 125 к.с. в стандартній комплектації, а за додаткову плату цей показник можна збільшити до 145 к.с. Машина приводиться в дію шестиступінчастою коробкою передач Рowershift, контроль за якою здійснюється через кнопки на джойстику.

Кабіна оператора – це одне з найбільших удосконалень, вона має покращену панель, на якій розміщений цифровий дисплей, що показує всю важливу інформацію.

Вартість базової спеціалізованої моделі TH408D з двигуном потужністю 125 к.с. стартує від £65,000.Радимо почитати