Новини

Caterpillar розширив лінійку навантажувачів SEM

11 Вересня 2019 128

Навантажувач SEM 668D
Навантажувач SEM 668D
Facebook

Завод Caterpillar у Цинчжоу оголосив про розширення лінійки машин, що постачаються в країни Євразії під брендом SEM.

Про це повідомляє «Цеппелін Україна» на офіційній сторінці у Facebook.

Новими моделями стануть колісні навантажувачі SEM 658D і SEM 668D вантажопідйомністю 5 т і 6 т відповідно.

«Навантажувачі SEM 658D і SEM 668D стануть надійною відповіддю для компаній, що займаються обслуговуванням доріг, тунелів, аеропортів, розробкою кар'єрів, виробництвом продукції сільського господарства, перевантаженням лісу. Ці машини призначені для ефективного виконання важких робіт, де немає часу на простій і базову продуктивність», — зазначається у повідомленні.

На нових навантажувачах встановлена трансмісія Caterpillar і ківш підвищеної продуктивності, виконаний за запатентованою технологією компанії.

Окрім того, було тягове зусилля було збільшено на 11% завдяки автоматичній трансмісії з функцією швидкого зниження передачі, оптимізованій роботі гідротрансформатора та дизельного двигуна.

Паливна економічність забезпечується оптимізованою системою подачі масла трансмісії, вентилятором охолодження на електромуфті E-fan та аксіально-поршневим насосом в системі кермового керування і робочої гідравліки.

Система ROPS/FOPS захистить оператора у разі падіння на кабіну робочого матеріалу або перекидання. Сидіння преміум-класу з можливістю регулювання у 3 напрямках.

Нагадаємо, Caterpillar випустить модернізовані міні-навантажувачі з бортовим поворотом серії D3 і компактні гусеничні навантажувачі, які є оновленими версіями агрегатів серій D і D2.Радимо почитати