Новини

Eberspaecher презентує системи клімат-контролю для сільгоспмашин

12 Вересня 2019 136

Eberspaecher презентує системи клімат-контролю для сільгоспмашин
Eberspaecher презентує системи клімат-контролю для сільгоспмашин
Eberspaecher

Компанія Eberspaecher вперше представить на виставці Agritechnica 2019 новий асортимент продукції — систему кондиціонування повітря кабіни KAB і нагрівач Titronic CHHV 50 G3 для сільськогосподарської техніки.

Про це повідомляє прес-служба Eberspaecher.

На стенді виробника будуть продемонстровані системи кондиціонування повітря KAB для кабін всіх розмірів, високовольтний нагрівач TitronicCHHV 50 G3 для сільськогосподарської та лісогосподарської техніки з гібридним або електричним приводом.

Система кондиціонування повітря KAB об'єднує елементи розподілу повітря і ручного управління, які можуть бути встановлені на даху кабіни. Також доступна комбінована версія HVAC для опалення, вентиляції та охолодження. Незалежно від розміру кабіни, Eberspaecher надає 10 опцій клімат-контролю.

Нове рішення Titronic CCHV 50 G3 Eberspaecher створено для швидкого і надійного обігріву сільгосптехніки з гібридним або електричним приводом. Компактний високовольтний механізм обігріває кабіну за допомогою технології PTC. Електрична система попереднього нагріву Plugtronic забезпечує тепло від розетки (230 В).Радимо почитати