Новини

JCB презентувала новий компактний навантажувач 403 Agri

24 Січня 2017 130

JCB 403 Agri
JCB 403 Agri
fwi.co.uk

Компанія JCB презентувала новий міні-колісний навантажувач 403 Agri, повідомляє fwi.co.uk.

Він створений для прибирання та виконання навантажувальних робіт на свинарських та птахівницьких фермах, молочних фермах, розплідниках та кінноспортивних комплексах. Висота машини становить менше 2,2 м навіть разом з кабіною, а ширина з вузькими  шинами становить усього 1,1 м.

Вантажопідйомність становить 0,3 м3 з використанням стандартного ковша, з паралельним підйомом та висотою навантаження 2,6 м, яка може бути збільшена до 2,8 м з можливістю високого підйому для складання та завантаження високих бункерів чи причепів.

Гідростатичний привід з двома швидкостями приєднує дизельний двигун Kubota потужністю 35,5 к.с. до потужних ведучих мостів, що на низькій швидкості при зачерпуванні матеріалу підтримують оптимальну швидкість та крутний момент 92 Нм, а також можуть досягати максимальної швидкості 20-30 км/год.

Ручні передні та задні механізми блокування диференціалу можуть бути додані для створення максимальної тяги, а малий радіус повороту та точне розміщення вантажу можливі завдяки шарнірному рульовому управлінню шасі.

Замикаючі штифти гідравлічних з’єднань, джойстик управління гідравлікою та коробкою передач, а також педаль гальм у штовхальному режимі для уникнення надмірного зносу гальм також входять у комплектацію машини.Радимо почитати