Новини

SlurryKat випустила нову лінійку низькорамних платформ

23 Січня 2017 51

Нова платформа від SlurryKat
Нова платформа від SlurryKat
profi.com

Компанія SlurryKat презентувала нову лінійку низькорамних платформ, яка має дві стандартні моделі та підходить для цілого ряду різноманітних приставок, в тому числі для колісних навантажувачів, обробки тюків та навіть для перевезення ящиків з овочами, повідомляє profi.com.

Перша модель – 16-тонна платформа 5,48 м зі здвоєним мостом та основним домкратом 1,52 м, а друга модель – 24-тонна платформа 6,4 м з потрійним мостом та основним домкратом 1,52 м. В компанії говорять, що на замовлення можливе виготовлення платформ іншого розміру.

На обох моделях шасі з двотавровою балкою виготовлене з надміцної сталі, і в компанії переконані, що воно забезпечить кращу продуктивність при високому завантаженні. Надміцна сталь також використовується на всіх перехресних елементах бічних секцій та бічних опорах платформи.

Металева обшивка домкрату і завантажувальної платформи забезпечує додаткове зчеплення при завантаженні дорогої техніки та обладнання, а обидва причепи мають низький центр тяжіння.

Високошвидкісні осі мають пружинну підвіску, а дишло також повністю пружинне для плавної їзди трактора. Дорожнє LED-освітлення, повітряні/гідравлічні гальма, передній вертикальний щит на платформі зі сторони кабіни та ящик з інструментами входять в стандартну комплектацію.Радимо почитати