Новини

HM Trailers випустила причеп для легкого завантаження неслухняних тварин

20 Січня 2017 112

Причеп від HM Trailers
Причеп від HM Trailers
agroinfo.com

Основною функцією нового швидкохідного самоналагоджувального причепа англійської компанії HM Trailers є скорочення часу на транспортування худоби з точки А в точку Б майже в два рази, повідомляє agroinfo.com.

За заявою самого виробника, ключовою особливістю причепа, здатного розвивати швидкість до 50 км/год, можна вважати механізм кріплення осі, що швидко оберається у вузькій колісній арці, яка дозволяє опускати задню частину пречепа і легко завести туди навіть неслухняну тварину. Ще одна відмінна риса колісних осей причепа — виняткова простота в обслуговуванні. Вони легко демонтуються і мають швидкодоступні точки змащення, оснащені системою пневмогальма і обмежувальним клапаном тиску гальмівного механізму з ручним регулюванням.

Гідравлічна підвіска і можливість регулювати і піднімати передню вісь забезпечують більш плавний хід порожнього причепа.

В цілому лінійка представлена ​​трьома моделями вантажопідйомністю 12 т (16 гол.), 9,5 т (12 гол.) і 6 т (9 гол.). Вартість кожної становить £ 17,550, £ 16,550 і £ 13,950 відповідно.Радимо почитати