Новини

AGCO оголосила про співпрацю з Aglytix і Farmobile

19 Січня 2017 83

AGCO, Aglytix і Farmobile стали партнерами
AGCO, Aglytix і Farmobile стали партнерами
zeppelin-agro.com.ua

Корпорація AGCO, провідний світовий виробник і дистриб'ютор сільськогосподарської техніки, оголосила про партнерство з технологічними компаніями Aglytix і Farmobile для надання послуг з оптимізації ферм користувачів продукції компанії. Про це повідомив офіційний сайт «ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА»

Партнерство дозволить виробникам зменшити кількість відходів, збільшити врожайність і поліпшити прибутковість.

Співпраця з Aglytix і Farmobile дозволить поліпшити сумісність між продукцією компанії AGCO і технікою інших компаній, оптимізувати управління даними і випробувати інші можливості поліпшення прибутковості ферми.

«Ми дуже задоволені укладенням цих партнерських відносин. Унікальна експертна оцінка Aglytix і Farmobile, яку вони привносять в AGCO, дозволяє нам запропонувати абсолютно новий рівень підтримки продуктивності і розуміння процесу для клієнтів, - заявив старший віце-президент видань «Глобальний цикл сільськогосподарських культур», «Передові технічні рішення» і дилерської підтримки AGCO Ерік Хансотіа. 

За його словами, багато машин досить ефективно збирають інформацію, а рішення компанії, подібні цим, допомагають збільшити можливості клієнтів реально використовувати силу цих даних — легко аналізувати і застосовувати їх. 

«Тепер, за допомогою компаній-партнерів, ми можемо краще виконати обіцянку AGCO's Fuse® - з'єднати змішані автопарки і збільшити ефективність і прибутковість ферми», — додав Ерік Хансотіа.

Компанії AGCO, Aglytix і Farmobile поділяють позицію про конфіденційність фермерських даних. Сервіси, які компанії розроблять разом, втілять в собі цей принцип.

«Aglytix використовує науковий підхід, заснований на фактах, до всіх аналітичних даних. Робота в сільському господарстві має величезну кількість даних. Наша запатентована аналітична платформа SolverPod використовує ощадливий підхід до ведення фермерського господарства і показує все з нової сторони, використовуючи ці дані в роботі по виявленню прибутковості і обмеження надмірних витрат»,— пояснив засновник і генеральний директор Aglytix Джеррі Джонсон.

Нові сервіси, які в першу чергу запустяться через деяких дилерів в Північній і Південній Америці вже в цьому році, будуть доповнювати транспортне і оперативне обслуговування вже доступне на AGCO's Fuse® Connected Services. Вивід проекту на широкий ринок намічено на 2018 р.Радимо почитати