Новини

UkrLandFarming планує оновити парк комбайнів

22 Серпня 2019 562

Комбайн John Deere в роботі
Комбайн John Deere в роботі
Traktorist.ua

Група компаній UkrLandFarming українського бізнесмена Олега Бахматюка планує часткове оновлення парку сільгосптехніки, в тому числі комбайнів, але з вибором конкретної марки ще не визначилися. Про це пише видання ukranews.com.

«Основна марка сільгосптехніки у нас — John Deere. З більш ніж 300 тракторів їх більшість. Є також трактори Case IH і New Holland. З майже двох сотень комбайнів — також більшість марки John Deere. При цьому всі обладнані автотреками. Без автотреків ніхто у нас цю техніку не використовує», — розповів керівник департаменту механізації Харченко.

Для довідки: Група компаній UkrLandFarming є одним з найбільших українських агропромислових холдингів, який займається вирощуванням зернових, олійних культур, насіння, виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL), виробництвом м'яса і молока. Компанія володіє сучасною елеваторної мережею і управляє земельним банком чорноземів загальною площею понад 500 тисяч га. Підприємства UkrLandFarming присутні в більш ніж 600 населених пунктах 22 областей України.Радимо почитати