Новини

Лозівські машини представили польовий культиватор Флорін

20 Серпня 2019 188

Лозівські машини представили польовий культиватор Флорін
Лозівські машини представили польовий культиватор Флорін
lozovamachinery.com/

На Дні поля «Лозівські машини» представили польовий культиватор «Флорін» з шириною захвату 8 м. Агретування машини здійснюється з трактором потужністю від 200 к.с. Агрегат вже пройшов польові випробування та поступив у продаж.

Про це повідомляє прес-служба «Лозівські машини».

Культиватор «Флорін» призначений для передпосівної підготовки по зораному полю, лущення легкої стерні, закладення добрив та знищення бур'янів. Відстань між першим і останнім рядом стійок становить понад 4 м, завдяки найдовшій рамі у своєму класі.

«Модель передбачає комплектацію з будь-яким з трьох варіантів стійок, ресорною, підпружиненною або пружинною. Залежно від задач та умов можна обрати потрібну модифікацію», — йдеться у повідомленні.

Культиватор може бути забезпечений передніми ріжучими дисками та рубаючим катком для сверхпрохідності, ефективної роботи з великою кількістю органічної маси.

«Доступна установка прикотуючого катка та дворядної зубової пружинної борони. Завдяки додатковим робочим органам, культиватор «Флорін» дозволяє сформувати однорідне посівне ложе, розподіляючи ґрунт та пожнивні залишки», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Лозівські машини представили просапний культиватор Сантім.Радимо почитати