Новини

McCormick презентувала нову серію «великих» тракторів

18 Січня 2017 135

McCormick X8 VT Drive
McCormick X8 VT Drive
agroinfo.com

Компанія McCormick випустила нову серію потужних тракторів X8 VT Drive, повідомляє agroinfo.com.

Нова лінійка, представлена ​​трьома моделями потужністю 264 к.с., 286 к.с. і 310 к.с., при фактичній масі і масі з вантажем 10,8 і 18 т відповідно, Даний ряд моделей наступний рівень після серій McCormick X7 з моделями PS Drive і VT Drive, діапазон потужності яких становить 143-212 к.с.

Таким чином, нові моделі призначені для ресурсномістких операцій типу первинної обробки грунту і жнив, однак можуть ефективно використовуватися і для транспортування важко завантажених причепів, цистерн та розкидачів.

Нові трактори, як і моделі X7, оснащені двигунами FPT Betapower об'ємом 6,7 літрів з функцією подвійного турбонаддува, використовують потужну безступінчату трансмісію (CVT) і комплектуються шинами 900/60 R42 для заднього моста.

Фронтальний навісний пристрій і ВВП, з'єднані з шасі з литої сталі, прекрасно доповнюють задній брус з потужністю тяги 12 т. Клієнтам надається можливість вибрати між установкою гідравліки з регульованою циркуляцією потужністю 157 л/хв і 212 л/хв з окремим насосом (115 л/хв), що забезпечує рульове управління і роботу інших систем.

Конструкція кабіни, запозичена у моделі Premiere версії Premium, відрізняється зручним розміщенням пульта управління, великого сенсорного екрану, золотників.

Комплексна система управління та функція рульового управління з великим передавальним значенням, що активується в разі потреби, дозволяють збалансувати рух трактора на поворотній смузі.Радимо почитати