Новини

Варіант Агро Буд провів демонстрацію дощувальної машини на Дні поля

15 Серпня 2019 236

Демонстрація дощувальної машини «Варіант Агро Буд»
Демонстрація дощувальної машини «Варіант Агро Буд»
variant-ab.com.ua

Компанія «Варіант Агро Буд» під час Дня поля на Херсонщині продемонструвала роботу дощувальної машини. Презентація відбулася в полі ТОВ «Фрідом Фарм».

Про це повідомляє Kurkul.com.

Олексій Грушко, директор «Варіант Агро Буд», зазначає, що за 5 років компанія виросла майже у 10 разів.

«Зрошенням ми займаємося 2 роки. За за цей період ми продали вже 34 дощувальні машини — це гарні показники. Основне досягнення — 80% замовлень є повторними », — наголосив він.

За словами директора «Варіант Агро Буд», розміщення виробництва в Україні — це найбільша перевага компанії.

«Ми готові видавати дощувальну машину довжиною 450-500 м за один тиждень. Жоден дилер імпортного обладнання не зможе запропонувати такого», — зазначив він.

Як стверджує Олексій Грушко, кожна дощувальна машина є ексклюзивною, бо розраховується під конкретне поле, на відміну від трактора стандартної комплектації.

За словами голови Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександра Паливоди, він підтримує національні патріотично налаштовані компанії, які створюють робочі місця, виготовляючи продукт в Україні. Також додав, що Мінагрополітики намагаються це підтримувати введенням компенсацій.

«Варіант Агро Буд потрапляє під компенсацію 25% + 15% — фермери отримують 40%, а інші участники — 25% від придбаного обладнання», — додав Олександр Паливода.

Олексій Грушко наголосив, що компанія працює над оптимізацією цін на техніку. Один із кроків — придбання лінії гарячого цинкування для свого виробництва. Зараз цинкування дощувальних машин компанія замовляє на аутсорсингу. В Україні лише кілька підприємств, що надають такі послуги. Це коштує 500-600 тис. грн на машину довжиною 450 м.

«Технологія гарячого цинкування — один з найкращих способів захисту металу від корозії», — зазначає керівник напряму VIP клієнтів зрошувальних систем компанії «Варіант Агро Буд» Олександр Юзьков.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати