Новини

Мінекономрозвитку розширив список техніки з компенсацією вартості

14 Серпня 2019 442

Трактор Farmer
Трактор Farmer
autocentre.ua

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розширило перелік техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету України.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зокрема до оновленого списку увійшло 20 нових компаній та 1449 нових найменувань техніки та обладнання. Зараз у переліку вітчизняної техніки, за яку можна отримати компенсацію, знаходяться 181 компанія та 12544 найменування техніки.

Комісія з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу при Мінекономрозвитку провела аналіз стану та результатів виконання програми за 6 місяців (з грудня 2018 р. до травня 2019 р.) та розглянула нові заявки від виробників сільгосптехніки та обладнання. Після опрацювання заявок та перевірки заявників на відповідність техніки та обладнання критеріям участі у програмі комісія оновила перелік виробників, техніки та обладнання на 2019 р.

«Завдяки програмі сьогодні активно створюються додаткові робочі місця, зростають надходження до бюджетів усіх рівнів. Так, у 2018 р. було створено додаткових 5 тис. робочих місць, а бюджети усіх рівнів отримали 1,6 млрд грн. Разом з тим важливо уважно стежити за дотриманням критеріїв участі в програмі, яка має стимулювати створення робочих місць та сприяти виробництву української продукції», — підкреслив голова комісії, Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Зокрема, вперше до списку потрапили трактори Farmer виробництва «Агромашінвест», турбокультиватор Verti Till компанії «Аверс-Агро», борони та глибокорозпушувачі компанії «Єлизаветівський механічний завод», плуги «Одеської аграрно-промислової компанії» та ін.

Нагадаємо, що аграрії отримали 46,1 млн грн компенсації за придбану техніку й обладнання.Радимо почитати