Новини

Raniero виготовив спеціальний гідростатичний навантажувач

14 Серпня 2019 158

Raniero виготовив спеціальний гідростатичний навантажувач
Raniero виготовив спеціальний гідростатичний навантажувач
specmachinery.com.ua

Італійська компанія Raniero розробила і виготовила гідростатичний дизельний навантажувач для компанії Trater, лідера з термообробки обладнання для нафтогазової, енергетичної, машинобудівної та транспортної галузей.

Про це повідомляє specmachinery.com.ua.

Завдання замовника полягало в тому, щоб працювати в печах шириною менше ніж 3 м, обробляючи алюмінієве або сталеве обладнання вагою понад 20 т з розширеними центрами завантаження. Після термічної обробки блоки металу повинні охолонути — потім їх переміщують на місце за допомогою крана. Щоб скоротити час процесу виготовлення агрегату та виключити ризик отримання опіків, Trater обрав вилковий навантажувач.

«На вилковий навантажувач Raniero C220 H-17 встановлена електрокерована гідростатична трансмісія, яка призначена для багаторазової зміни напрямку та коротких робочих радіусів. Вантажопідйомність гідростатичного дизельного навантажувача — 22 т з центром ваги 1700 мм та шириною 2800 мм», — йдеться у повідомленні.

Навантажувач Raniero C220 H-17 має низку переваг: скорочення термінів обробки та доставки, підвищення рівня безпеки співробітників, скорочення кількості людей, що беруть участь у завантаженні та розвантаженні печей.

Нагадаємо, Heli розробив новий вилковий навантажувач CPD90-100.Радимо почитати