Новини

Manitou Group збільшила прибуток за два квартали на 24%

15 Серпня 2019 220

Manitou Group збільшила прибуток за два квартали на 24% в порівнянні з минулим роком
Manitou Group збільшила прибуток за два квартали на 24% в порівнянні з минулим роком
manitou.com

Виручка Manitou Group за два квартали 2019 р. досягла €1,163 млрд, що на 24% більше за аналогічний показник минулого року. Найвищі показники у департаменту вантажно-розвантажувальних машин і устаткування — €830 млн. Підрозділ компактного обладнання — €178 млн, а департамент послуг та рішень — €155 млн.

Про це повідомляє proteh.org.

«Протягом першого півріччя поточного року Manitou Group продемонструвала успіхи на будівельному, промислову та сільськогосподарському ринках. На зростання продажів вплинуло збільшення обсягу співпраці з європейськими орендними компаніями. В кінці 2018 року накопичилася велика кількість заявок на машини Manitou — завод забезпечив необхідні обсяги виробництва», — зазначає генеральний директор Manitou Group Мішель Дені.

Фахівець також відзначає, що в даний час замовлення знижуються через повернення до нормальних термінів постачання. Інша причина — зниження попиту на ринках Великобританії та Південної Африки, а також глобальна економічна ситуація.

«З огляду на рівень попиту в першому півріччі 2019 р., ми очікуємо збільшення прибутку в поточному році приблизно на 10%, в порівнянні з 2018 р. », — зазначає генеральний директор Manitou Group.

Нагадаємо, Manitou закрив фінансовий рік з рекордними показниками.Радимо почитати