Новини

Gremon Systems представила нові можливості керування точним поливом

12 Серпня 2019 218

Gremon Systems представила нові можливості керування точним поливом
Gremon Systems представила нові можливості керування точним поливом
fruit-inform.com

Для задоволення потреб зростаючого населення планети багато країн переходять на сучасні методи ведення сільського господарства з використанням комп'ютерів та інтернету. Системи угорської компанії «Gremon Systems» Trutina і Trutina Soil допомагають фермерам перейти на наукове сільське господарство, не відмовляючись від традиційного досвіду.

Про це повідомляє fruit-inform.com.

Система Trutina вже відома і використовується в ряді високотехнологічних тепличних господарств, а Trutina Soil — новинка, яка призначена для виробників, які вирощують томати, огірки, перець в ґрунтових теплицях. Основна ідея обох систем полягає в тому, щоб зрозуміти фізіологію рослин і оптимізувати систему поливу, щоб отримати максимальну врожайність.

В обох системах використовують широкий набір датчиків: модуль вимірювання біомаси, піранометра, датчики EC для води та ґрунту тощо. Вони впливають на фізіологію рослин, вегетативно-генеративний баланс, поглинання поживних речовин тощо. Сенсори визначають рівень вмісту вологи у ґрунті, передаючи дані до комп'ютера, який відображає на екрані графіки.

Система Trutina вимірює біомасу рослин. Це індикатор водного балансу в рослині протягом дня. В одному із досліджень було встановлено, що кілька поливів невеликими дозами краще, ніж один полив великою дозою. Це забезпечить більший приріст біомаси, підвищення врожайності та якість продукції, а також економію води та добрив.

Trutina Soil контролює ріст рослин за допомогою оптимізації мікроклімату та режиму поливу. Система збирає фізіологічні параметри рослин та параметри ґрунту, обробляє та аналізує їх, відображаючи кінцеві результати у простому форматі.Радимо почитати