Новини

Krampe випустила універсальне шасі

17 Січня 2017 57

Унікальне шасі дозволяє до одного причепу під’єднувати дві різні приставки
Унікальне шасі дозволяє до одного причепу під’єднувати дві різні приставки
profi.com

Німецький виробник причепів Krampe розробив систему, яка дозволяє до одного шасі причепу під’єднувати дві різні приставки. До ходової частини від вже існуючої моделі Roadrunner DA 3 може бути під’єднана цистерна для перевезення суспензій Wittrock чи кузов-самоскид з двостороннім розвантаженням, повідомляє profi.com.

Система завантаження цистерни об’ємом 26 тис. л має подрібнювач для важких матеріалів та насос, який наповнює цистерну зі швидкістю 6 м3/хв (може також поставлятися без насосу). Кузов-самоскид довжиною 9 м доступний як із заднім, так і з двостороннім розвантаженням. При оснащенні додатковими 80-сантиметровими силосними бортами причеп може перевозити 47 м3 (28 т) та може пересуватися по дорозі зі швидкістю 40-60 км/год. У стандартній комплектації присутня пневматична система підвіски.

Krampe

Цистерна та причеп встановлюються на шасі за допомогою системи Twistlock, а від’єднуються за допомогою стандартної пневматичної системи. Насос приєднується та від’єднується за допомогою телескопічного чи тракторного навантажувача, а цистерна та причеп зберігаються на телескопічних стійках.

Krampe KipperРадимо почитати