Новини

Ropa випустила дві потужні модифікації комбайну Tiger 6

17 Січня 2017 115

Ropa Tiger 6 в поле
Ropa Tiger 6 в поле
ropa-maschinenbau.de

Компанія Ropa розширила свою лінійку самохідних комбайнів для збирання цукрових буряків, додавши дві нові більш потужні моделі, повідомляє fginsight.com.

Завдяки чотирьом заднім шинам шириною 1 м рівень ущільнення ґрунту значно знижується. Новий комбайн Tiger 6 має два варіанти потужності 700 к.с. та 768 к.с, що на 11 відсотків більше, ніж на моделях Tiger 5.

Обидві моделі оснащені шестициліндровими 16-літровими двигунами Volvo, проте вони мають певні відмінності стосовно регулювання рівня викидів: двигун меншої потужності має відповідати стандартам контролю викидів 4 ступеня та використовує рідину для очищення дизельних вихлопних газів, технологію вибіркової каталітичної нейтралізації та рециркуляції вихлопних газів, в той час як двигун більшої потужності не має відповідати стандартам 4 ступеня і не використовує ніяких технологій для скорочення викидів.

Ropa оснастила новий комбайн системою захисту R-Soil, яка використовує поворотний передній міст і гідравлічні циліндри на двох задніх мостах для підтримки рівня шасі при подоланні схилів до 10 градусів, а також для зменшення ущільнення ґрунту та більшої стабільності комбайну.

Оновлена кабіна R-Cab має сидіння з підігрівом та вентиляцією, робочі LED-фари та термінал 12,1 дюйма з сенсорним екраном.

Нова безступінчаста коробка передач дозволяє розганятися до максимальної швидкості 40 км/год. при 1195 обертах двигуна. Вона була розроблена компаніями Ropa, Omsi та Bosch-Rexroth для того, щоб відповідати високим показникам потужності нового комбайну Tiger 6.

В компанії стверджують, що бункер ємністю 43 м3 у нових Tiger 6 розвантажується через розвантажувальний конвеєр шириною 2 м менше, ніж за 50 секунд. Під час збирання врожаю бункер завантажується автоматично, щоб краще розподіляти вагу по всій машині довжиною 15 м.

Комбайни лінійки Tiger 6 доступні з двома підйомними пристроями з робочою шириною 6, 8 та 9 рядів.Радимо почитати