Новини

Правоохоронці затягують розслідування крадіжки трактора майже 10 років

8 Серпня 2019 321

Фермер Юрій Царук
Фермер Юрій Царук
24tv.ua

Правоохоронці майже 10 років затягують розслідування крадіжки тракторів у фермерів на Рівненщині. Повідомляє Kurkul.com.

«На Рівненщині вже майже 10 років розслідують крадіжку трактора. Поліція вже навіть вийшла на слід злочинців. Але справу до суду так і не передали. Ті, хто мав захищати селян, брали з них хабарі», — йдеться у повідомленні.

Фермер Юрій Царук у 2010 р. за 146 тис. грн купив трактор, але виїхати у поле не встиг, бо машину вкрали з гаража. Чоловік звернувся до правоохоронних органів і по гарячих слідах вони йшли 25 км.

Фермер вважає, що правоохоронці дуже швидко знайшли трактор у м. Березне. Однак правоохоронці так і не повернули його господарю, бо він придбав трактор без документів, хоча директор обіцяв за тиждень їх привезти. 

«У мене вкрали трактор у 2010 р., через рік і три місяці крадуть у селі Дубровиця. Село Сілець, аналогічна крадіжка ті ж злочинці», — розповів фермер.

Справи про крадіжки тракторів об'єднали в одну. Шукати злодіїв взялися правоохоронці з обласного управління. Постраждалі намагалися поговорити з ймовірними крадіями, але у відповідь почули лише лайку та погрози.

Наразі справу намагається довести до кінця місцевий відділ поліції. Заступник начальника Дубенського відділу поліції Володимир Чиж наголосив, що на розслідування впливало відсутність доказів. Справа про крадіжку тракторів знову в активній стадії. Поліцейські вкотре вивчають матеріали справи. Фермери ж сподіваються, що знайти та покарати винних вдасться лише завдяки публічному розголосу.

Нагадаємо, у Чернівецькій області затримали  злодія, який викрав із території фермерського господарства зернову сівалку і завдав збитків на 50 тис. грн.Радимо почитати