Новини

Через 10 років в Україні ферми перейдуть на онлайн-управління — АгроСтратегія

8 Серпня 2019 243

Дрон
За 10 років технології та цифровізація принципово змінять бізнес-процеси в аграрному секторі
Traktorist.ua

Згідно АгроСтратегії, яку представили експерти Українського інституту майбутнього (UIF) та Latifundist Media, до 2030 р. Україна стане європейським лідером у галузі інновацій та ввійде ТОП-5 країн світу за використанням систем точного землеробства в розрахунку на кількість агропідприємств. Детальніше про це можна дізнатись за посиланням.

На думку експертів АгроСтратегії, за 10 років технології та цифровізація принципово змінять бізнес-процеси в аграрному секторі. Ферми і поля стануть оцифрованими, майже в кожному господарстві буде впроваджено Farm Management System.

Управління виробництвом буде здійснюватись за допомогою віртуального обслуговування. Це в рази скоротить витрати аграріїв.

Також експерти прогнозують, що віртуальне обслуговування дозволить управляти фермою онлайн. Тобто, щоб займатися агробізнесом, необов'язково буде жити в селі та виїжджати на поля. Професійна команда контролюватиме і працюватиме на полях, а власник буде отримувати репорти в онлайні.

Свої думки щодо цієї стратегії розвитку агросектору до 2030 р. і пропозиції можете залишити в коментарях до цієї новини або висилати на пошту: press@latifundistmedia.com з темою «АгроСтратегія 2030».Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати