Новини

Case IH випустив нові моделі комбайнів

6 Серпня 2019 1 518

Case IH
Комбайн Case IH
ivtinternational.com

Компанія Case IH випустила для фермерів Африки та Близького Сходу три нові комбайни серії Axial-Flow 4000 серії — 4077, 4088 і 4099.

Про це повідомляє agrimachinerynews.

«Розроблені в США, три моделі комбайнів серії Axial-Flow 4000  компактного розміру, а їх функції поєднуються з високою збиральною здатністю, ретельно обмолотом врожаю і низькими втратами зерна. Вони забезпечують доступне та високотехнологічне збирання врожаю, враховуючи специфічні вимоги клієнтів цих регіонів», — зазначається в повідомленні.

За словами менеджера з маркетингу Case IH в Африці і на Близькому Сході Марціна Рупперта, проста конструкція цих комбайнів дозволяє швидко адаптувати їх до мінливих вимог збирання, польових умов і культур.

«Власники можуть переходити від кукурудзи до пшениці, сорго, рису за години в порівнянні з майже двома днями для звичайних або гібридних комбайнів», — пояснив Марцін Рупперт.

Нагадаємо, у Великобританії на Goodwood Festival of Speed ​​відбулася дебютна презентація концепту безпілотного трактора Case IH Magnum ACV.Радимо почитати